|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pНовий вимір приготування їжі, а не тільки розігріву, тепер можливий з інверторною технологією. У порівнянні з традиційною технологією, яка забезпечує нижчу потужність за рахунок перемикання між 0 і 100 потужності, мікрохвильові печі з інвертором забезпечують безперервну вихідну потужність на будьякому рівні. Це означає, що їжа нагрівається рівномірно протягом усього процесу без різких стрибків напруги, які можуть розлити ніжний суп або залишити холодні плями на омлеті. Крім кращої продуктивності при приготуванні їжі, інвертори економічніші і менше важать.ppАвтоматичні установки дозволяють спростити приготування деяких видів продуктів, таких як попкорн, курячі нагетси, піца, паста і т. д. Вам потрібно тільки вибрати тип продукту і ввести вагу, а духовка автоматично відрегулює потужність і тривалість приготування. Також вбудована програма, яка активується одним дотиком, дозволяє швидко нагрівати їжу. Легко збільшити час на 30 секунд ще одним натисканням. Функція SmartStart виявиться особливо зручною, коли просто не можете дочекатися теплої їжі.ppТепер ви можете легко підрумянювати свої улюблені страви до ідеальної скоринки. У поєднанні з мікрохвилями гриль можна використовувати для швидкого приготування. Після першої половини процесу приготування духовка нагадає вам перевернути продукти для більш рівномірного приготування та ідеального задоволення.ppОбєднайте переваги мікрохвиль та гриля, щоб відкрити абсолютно нові грані кулінарії. Ви будете вражені швидшим приготуванням невеликих шматків мяса, піци та інших страв, які мають бути приготовлені та підсмажені до досконалості.ppЕлегантний та чіткий світлодіодний дисплей дозволяє контролювати процес приготування або нагрівання у мікрохвильовій печі. Таймер зворотного відліку надає актуальну інформацію про те, скільки часу займе процес приготування та яка функція встановлена.ppВнутрішня частина нержавіючої сталі для відмінної продуктивності. Внутрішня частина мікрохвильової печі виготовлена з нержавіючої сталі, що сприяє чудовому результату приготування. Нержавіюча сталь покращує циркуляцію мікрохвиль у камері духовки та значно полегшує очищення.ppВнутрішню частину духовки можна очистити, заповнивши термостійку скляну або глиняну чашку водопровідною водою, помістивши її в духовку та активувавши програму AquaClean. Пар, що утворився, розмякшить будьякий бруд на стінках духовки. Після закінчення програми просто протріть духовку вологою ганчіркою.p
Мікрохвильова піч Gorenje BMI 251 SG
В наявності
Артикул: BMI 251 SG
20 499 грн
Характеристики
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | BMI 251 SG |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 315 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Особливості | відстрочення старту |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Вага | 15.3 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар