|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongОчищення AquaCleanbr strongemstrongАвтоматичне очищення без побутової хіміїstrongembr Налийте воду в миску, придатну для мікрохвильового приготування, поставте в піч і ввімкніть програму AquaClean. Пара розмякшить забруднення на стінках камери. Після завершення програми протріть стінки вологою ганчіркою.ppstrongАвтоматичні програмиbr strongemstrongПопередньо встановлені програмиstrongembr Автоматичні настройки спрощують приготування деяких видів страв. Ви вибираєте тип страви, вводите її вагу, і піч автоматично налаштовує потужність і тривалість приготування.ppstrongБлокуванняstrongbr emstrongБлокування від дітейstrongembr Мікрохвильову піч можна заблокувати для запобігання випадковому ввімкненню.ppstrongРозморожуванняbr strongemstrongПросте і ефективне розморожуванняstrongembr Усі мікрохвильові печі Gorenje оснащені функцією ефективного розморожування, яка дозволяє швидко та рівномірно розморожувати будьякі продукти.ppstrongПросте очищенняbr strongemstrongОчищення одним рухом рукиstrongembr Очищення гладкої і рівної поверхні робочої камери не вимагає особливих зусиль. Усе, що вам знадобиться, це волога ганчірка.ppstrongГрильbr strongemstrongІдеальна корочка Легкоstrongembr Гриль дозволяє домогтися особливо румяної скоринки на стравах. Комбінуючи гриль з мікрохвилями, можна прискорити приготування. Після закінчення половини часу піч попереджає звуковим сигналом, що продукти необхідно перевернути для рівномірнішого приготування і утворення хрусткої скоринки.ppstrongЗахисний вимикачbr strongemstrongБезпека понад усеstrongembr Захисний вимикач забезпечує абсолютно безпечне користування мікрохвильовою піччю. Він автоматично перериває роботу, якщо дверцята печі відкриті.ppstrongЦифровий дисплейbr strongemstrongЗручно й інформативноstrongembr Елегантний і наочний цифровий дисплей дозволяє повністю контролювати процес приготування відповідно до обраних функцій. На дисплеї відображається час, що залишився до кінця програми, і обраний режим нагрівання.ppstrongШвидкий стартbr strongemstrongКорисна функція для підігріву стравstrongembr Ви неодмінно оціните laquoШвидкий стартraquo, коли з нетерпінням будете чекати свій обід адже функція дозволяє швидко підігріти їжу всього натисканням на кнопку.ppstrongРозтопленняbr strongemstrongРаз, два, шоколадstrongembr Ця програма повільно розтоплює шоколад і вершкове масло при постійній температурі, не даючи їм підгоріти.ppstrongВідстрочка стартуbr strongemstrongВідкладений старт роботиstrongembr З цією зручною функцією можна запрограмувати старт роботи мікрохвильовки на пізніший час. Свіжоприготовлена страва буде чекати вас до потрібного часу.ppstrongПідігрів стравbr strongemstrongЗберігає смак страви для гостей, що запізнилисяstrongembr Програма підігріву підтримує постійну температуру приготованих страв, поки не прийде час подачі на стіл.ppstrongПідігрів посудуbr strongemstrongДля професійної подачі стравиstrongembr Ще одна автоматична програма laquoПідігрів посудуraquo підігріває тарілки, щоб страви, що подаються на них,nbspдовше зберігали свій смак і аромат.ppstrongТаймерbr strongemstrongТаймер зворотного відлікуstrongembr Усі мікрохвильові печі Gorenje дозволяють задати тривалість роботи від 30 до 60 хвилин залежно від моделі. Дисплей показує час, що залишився до кінця приготування.ppstrongЕкорежимbr strongemstrongЕкономія енергіїstrongembr Якщо вас довго немає вдома або ви просто дбаєте про природу, увімкніть режим збереження енергії, при якому дисплей вимкнений. Ви можете заощадити до 40 енергії в режимі очікування.ppstrongГучність звукуbr strongemstrongРегулювання гучності звукового сигналуstrongembr Налаштуйте гучність звукових сигналів за своїм бажанням. Якщо вам необхідна тиша, коли спить дитина, а ви збираєтеся ввімкнути мікрохвильовку, просто вимкніть звуковий сигнал і ввімкніть знову пізніше.ppstrongПокрокове приготуванняbr strongemstrongВідмінні страви за 2 або 3 крокиstrongembr Ви можете запрограмувати кілька послідовних комбінацій параметрів приготування. Наприклад, для кроку 1 можна вибрати більше мікрохвиль, ніж гриля, для кроку 2 навпаки, а для кроку 3 встановити тільки гриль, щоб запекти страву до золотистої скоринки. У покроковому режимі мікрохвильова піч автоматично вмикає кроки один за одним, тому вам не потрібно робити це вручну.ppstrongМікрохвилі в поєднанні з грилемbr strongemstrongНе треба довго чекатиstrongembr Поєднуйте переваги мікрохвиль і гриля, щоб дізнатися про нові можливості приготування. Ви здивуєтеся, як швидко можна приготувати невеликі шматки мяса, піцу та багато інших страв і при цьому гарантовано отримати апетитну хрустку скоринку.nbspp
Мікрохвильова піч GORENJE MO 23 A4 X
В наявності
Артикул: 733242
4 899 грн
Характеристики
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Функція розморожування за вагою або за часомSmartControl розумне управлінняМожливість вимкнення дисплеяБлокування роботи при відкритих дверцята |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 324 мм |
| Глибина | 442 мм |
| Ширина | 564 мм |
| Вага | 14.06 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар