|
3 899 грн
|
|
3 899 грн
|
платежі
по 1 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 899 грн
|
|
3 899 грн
|
платежі
по 1 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | MO20E2W |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Функції | Розморожування за встановленим часом, AquaClean, Комбінований нагрів |
| Додатково | Таймер 1 год, 2 год, 3 год, 4 год, 8 год, 12 год |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 257 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Вага | 11,5 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |