|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
divdivbAquaCleanbdiviАвтоматичне очищення без мийних засобівidivdivdivdivВнутрішню поверхню печі можна очистити наповнивши керамічну чашку чи чашку з теплотривкого скла водою зпід крану і активізувавши програму AquaClean. Бруд на стінках розмякшиться парою, що утвориться. Після закінчення програми витріть внутрішню поверхню пічки вологою ганчіркою.brbrdivdivbАвто програмиbdiviПопередньо встановлені програмиidivdivdivdivАвтоматичні попередньо встановлені програми дозволяють спростити приготування деяких видів їжі. Вам потрібно лише вибрати тип їжі та ввести вагу, і піч буде автоматично регулювати потужність і тривалість приготування.brbrdivdivbБлокування від дітейbdiviБезпека перед усімidivdivdivdivДля запобігання випадковому увімкненню можна заблокувати мікрохвильову пічbrbrdivdivbРозмрожуванняbdiviПросте і ефективне розморожуванняidivdivdivdivВсі мікрохвильові печі Gorenje виділяються завдяки ефективній програмі розморожування, яка рівномірно та швидко розморозить будьякі заморожені продукти.brbrdivdivbГрильbdiviІдеальна скоринка легкоidivdivdivdiv onclickfeatureGrid.toggle(ctl00MainContentctl00item1)Тепер ви можете легко підсмажити свої улюблені страви для ідеальної кори. У поєднанні з мікрохвилями, гриль може використовуватися для швидкого приготування. Після першої половини процесу приготування, піч нагадує вам перевернути їжі для більш рівномірного приготування та ідеальної хрусткої насолоди.brbrdivdivbЗапобіжникbdiviБезпека перед усімidivdivdivdivЗапобіжник гарантує безпечну роботу мікрохвильової печі. Він автоматично перериває будьяку програму у разі відкриття дверцят.brbrdivdivbШвидкий стартbdiviНеобхідне швидке нагріванняidivdivdivdivЗавдяки швидкому нагріванню їжі, що активується одним дотиком, функція швидкого старту виявиться особливо зручною, коли ви просто не можете дочекатися своєї гарячої їжі.brbrdivdivbSoftMelt режим розтоплюванняbdiviРаз, два, шоколадidivdivdivdivАвтоматична програма SoftMelt акуратно розтоплює шоколад або масло за постійної температури, створюючи тим самим ідеальні умови для плавлення, без .brbbrbdivdivbВідкладений стартbdiviВідкладайте час початку роботи печіidivdivdivdivЦя зручна функція дозволяє встановити час, коли ви бажаєте розпочати роботу мікрохвильової печі. Таким чином, свіжоприготована їжа буде готова саме тоді, коли вона буде потрібна.brbrdivdivbStayWarm підтримання температури готових стравbdiviІдеальні страви для тих, хто запізнивсяidivdivdivdivПрограма StayWarm підтримує температуру приготованих страв.brbrdivdivbWarmPlate розігрівання посудуbdiviПодавайте смачні страви в комфорті вашого будинкуidivdivdivdivІще одна автоматична програма WarmPlate. Вона розігріває тарілки. Розігріті тарілки запобігають втраті аромату та гарантують, що страви мають найкращий смак.brbrdivdivbТаймерbdiviТаймер зворотного відлікуidivdivdivdivВсі мікрохвильові печі Gorenje дозволяють встановлювати час роботи від 35 до 60 хвилин залежно від моделі.brbrdivdivbЕко режимbdiviЕкономія енергіїidivdivdivdivУ випадку тривалої відсутності або якщо ви просто хочете бути більш екологічними, ви можете активувати режим енергозбереження, в якому дисплей вимкнений. Ви можете заощадити до 40 енергії в режимі очікування.brbbrbdivdivbРегулювання гучностіbdiviВимкніть звукidivdivdivdivМікрохвильова піч дозволяє регулювати гучність звукових сигналів і вимикати їх повністю за потреби.brbrdivdivbПокрокове приготуванняbdiviВідмінні страви у 2 або 3 крокиidivdivdivdiv onclickfeatureGrid.toggle(ctl00MainContentctl00item11)Ви можете готувати в кілька етапів, вручну програмуючи кілька кроків процесу приготування. Наприклад, на кроці 1 ви можете вибрати більше мікрохвиль, ніж гриля, на кроці 2 навпаки, і ви можете встановити крок 3, щоб досягти хрумкої скоринки за допомогою гриля. Коли ви активуєте режим StepBake, мікрохвильова піч автоматично змінює кроки, тому вам не потрібно робити це вручну.brbrdivdivbМікрохвилі і грильbdiviМікрохвилі і гриль в одній командіidivdivdivdivПоєднуйте переваги мікрохвиль та гриля, щоб випробувати абсолютно нові виміри приготування. Ви будете вражені швидшим приготуванням менших шматочків мяса, піци та інших страв, які повинні бути приготовані та підсмажені до хрумкої скоринки.divdivdivdivdivdivdivdivdivdivdivdivdivdivdivdiv
Мікрохвильова піч Gorenje MO23A4X
В наявності
Артикул: MO23A4X
4 899 грн
Характеристики
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Артикул | MO23A4X |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 шт. |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Турборежим |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Додатково | Таймер 1 год, 2 год, 3 год, 4 год, 8 год, 12 год |
| Висота | 288 мм |
| Глибина | 378 мм |
| Ширина | 498 мм |
| Вага | 12.4 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
Новий відгук або коментар