|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pМікрохвильова піч bGrunhelm 23MX923Sb сучасний багатофункціональний пристрій нового покоління, без якого важко уявити наше життя. Процес приготування і розморожування страв з мікрохвильовою піччю стає набагато простішим і комфортнішим. Цифрова система управління не вимагає ніяких спеціальних навичок і знань, з нею впорається навіть новачок. Піч має потужність 800Вт, яку Ви можете регулювати, виходячи з 5 можливих рівнів. Наявність LED дисплея, значно спрощує роботу з приладом. Також модель Grunhelm 23MX923S має функцію розморожування і таймер на 100 хвилин. Дана модель виконана з нержавіючої сталі, має збільшений внутрішній обсяг 23л, в який поміщений обертається піддон діаметром 270мм, при цьому вага і зовнішні розміри залишилися мінімальними. Всі вище перераховані якості роблять покупку даної мікрохвильової печі розумним і економічним рішенням.p
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX-923-S
В наявності
Артикул: 23MX-923-S
3 699 грн
Характеристики
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | 23MX923S |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Годинники |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозігрів |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 292 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар