|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pМікрохвильова піч bGrunhelm 23MX523Bb сучасний багатофункціональний пристрій нового покоління, без якого важко уявити наше життя. Процес приготування і розморожування страв з мікрохвильовою піччю стає набагато простішим і комфортнішим. Електронна система управління не вимагає ніяких спеціальних навичок і знань, з нею впорається навіть новачок. Піч має потужність 800Вт, яку Ви можете регулювати, виходячи з 11 можливих рівнів. Наявність LED дисплея, значно спрощує роботу з приладом. Також модель Grunhelm 23MX523B має запрограмовані меню приготування, що дасть змогу одним натисненням кнопки приготувати апетитне блюдо. З інших особливостей даної моделі відзначаються функція розморожування, захист від дітей і таймер на 100 хвилин. Дана модель виконана в класичному чорному кольорі, має збільшений внутрішній обсяг 23л, в який поміщений обертається піддон діаметром 270мм, при цьому вага і зовнішні розміри залишилися мінімальними.p
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX523-B
В наявності
Артикул: 23MX523-B
3 339 грн
Характеристики
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | 23MX523B |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 11 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | блокування від дітей |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | автоматичне меню |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 293 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар