|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbМікрохвильова піч моделі 23MX723B bстане незамінною помічницею на кожній кухні. Ідеальне співвідношення простоти та якості представлені в даній моделі.ppМікрохвильова піч одна з найбільш функціональних та зручних технічних пристроїв для кухні. Ця річ просто незамінна, коли необхідно за максимально короткі терміни розморозити шматок мяса, що закамянів, або розігріти вечерю після стомлюючого робочого дня.ppДля забезпечення комфортної експлуатації моделі 23MX723B є всі необхідні функції потужність 800 Вт, камера на 23 л, 5 рівнів потужності, функції розморожування, таймер роботи на 35 хвилин зробить процес приготування ваших улюблених страв простим і комфортним.p
Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX723-B
В наявності
Артикул: 23MX723-B
3 249 грн
Характеристики
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | 23MX723B |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 шт. |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | автовідключення при знятті з підставки |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування розігрів |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 436 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар