|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Hansa |
|---|---|
| Артикул | AMGF20E1GFBH |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Без поворотного столу |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Функції | Швидкий старт, Розігрів, Блокування від дітей, Стерилізація, Дезодорація |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 28.8 см |
| Глибина | 37.8 см |
| Ширина | 49.8 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |