|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Ці мікрохвильові печі дають змогу вибирати різну потужність і час, повністю контролюючи процес готування. Індивідуальне приготування страв допоможе вам досягти бажаного результату.
Щоб продукти після розморожування залишалися в ідеальному стані, важливо розморозити їх швидко й ефективно. Завдяки функції розморожування тепло досягає страв рівномірно й одночасно, без необхідності вручну знижувати потужність. Мікрохвильова піч розморожує продукти, використовуючи інтервали нагрівання за невисокої температури.
Вибирайте рівень потужності відповідно до потреб готування. Висока потужність стане в пригоді, коли потрібно нагріти щось якомога швидше. Наприклад, якщо треба скип’ятити воду або приготувати прозорий суп, доречною буде найбільша потужність. Помірно висока потужність дає змогу смажити чи готувати на парі, а низька підходить для приготування крем-супу або для використання приладу в режимі сушарки.
Без жодних холодних зон, їжа готується, розігрівається або смажиться на грилі до досконалості. Постійне обертання поворотного столу дозволяє готувати на 360˚, що забезпечує ефективне та рівномірне прожарювання їжі. Поворотний стіл також є ключем до оптимального розморожування. Він знімається для легкого очищення, і його можна мити в посудомийній машині.
Якщо крім вас мікрохвильовою піччю користуються малі діти або літні люди, ви обов’язково оціните простоту використання, безпеку і легкість очищення. Просто протріть прилад і насолоджуйтеся приготуванням їжі.
Мікрохвильова піч HISENSE H 20 MO WP1
В наявності
Артикул: 740311
3 399 грн
Характеристики
| Бренд | Hisense |
|---|---|
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 шт. |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування / розігрів |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 257 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 11 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
Новий відгук або коментар