|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
div classbootstrapstylediv classmarginbottom50div classtextcenterh2ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРИГОТУВАННЯh2pЦі мікрохвильові печі дають змогу вибирати різну потужність і час, повністю контролюючи процес готування. Індивідуальне приготування страв допоможе вам досягти бажаного результату.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2ПrsquoЯТЬ РІВНІВ ПОТУЖНОСТІh2h3Готуйте так, як зручноh3pВибирайте рівень потужності відповідно до потреб готування. Висока потужність стане в пригоді, коли потрібно нагріти щось якомога швидше. Наприклад, якщо треба скипrsquoятити воду або приготувати прозорий суп, доречною буде найбільша потужність. Помірно висока потужність дає змогу смажити чи готувати на парі, а низька підходить для приготування кремсупу або для використання приладу в режимі сушарки.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2ТАРІЛКА, ЩО ОБЕРТАЄТЬСЯ НА 360degh2h3Обертання на 360deg для рівномірного приготування їжіh3pЇжа готується, розігрівається або підсмажується на грилі до ідеального стану, оскільки тепло сягає кожної часточки. Завдяки постійному обертанню тарілки хвилі проникають у страву з усіх боків, що забезпечує ефективність і рівномірність приготування їжі. Обертання також сприяє оптимальному розморожуванню. Тарілка легко знімається для зручності чищення та підходить для миття в посудомийній машині.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2ФУНКЦІЯ РОЗМОРОЖУВАННЯh2pЩоб продукти після розморожування залишалися в ідеальному стані, важливо розморозити їх швидко й ефективно. Завдяки функції розморожування тепло досягає страв рівномірно й одночасно, без необхідності вручну знижувати потужність. Мікрохвильова піч розморожує продукти, використовуючи інтервали нагрівання за невисокої температури.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2ЛЕГКЕ ЧИЩЕННЯh2pЯкщо крім вас мікрохвильовою піччю користуються малі діти або літні люди, ви обовrsquoязково оціните простоту використання, безпеку і легкість очищення. Просто протріть прилад і насолоджуйтеся приготуванням їжі.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2КЕРУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕХАНІЧНИХ РЕГУЛЯТОРІВh2h3Простота керування mdash запорука успіху в готуванніh3pКерування вручну за допомогою регуляторів mdash це простий і зрозумілий спосіб керувати роботою мікрохвильової печі. Верхній регулятор задає потужність і режим, а нижній є таймером.pdivdivdivdivdiv
Мікрохвильова піч HISENSE H20MOBP1
В наявності
Артикул: 740290
3 599 грн
Характеристики
| Бренд | Hisense |
|---|---|
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 32.6 см |
| Ширина | 455 мм |
| Вага | 11 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар