|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Hisense |
|---|---|
| Артикул | H20MOMS4HG (M20XYZ) |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | Блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування розігрів |
| Функції | Швидкий старт, Розігрів, Блокування від дітей, Стерилізація, Дезодорація |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 26.1 см |
| Глибина | 32.6 см |
| Ширина | 45.5 см |
| Вага | 10.6 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |