|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
div classbootstrapstylediv classmarginbottom50div classtextcenterh2Smart Tabh2pПредставляємо інноваційний механізм відкривання, що забезпечує швидкий і легкий доступ до ваших страв, встановлюючи новий стандарт зручності кухонних приладів. Розумно розроблений дизайн не лише спрощує процес відкривання, але й покращує досвід застосування для користувача, роблячи щоденне приготування їжі легким.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Міцне високоякісне покриттяh2pВнутрішня поверхня мікрохвильової печі Hisense має емальоване покриття, яке вирізняється низкою переваг. Така міцна поверхня ніколи не дряпається й не тріскається, не починає липнути після нагрівання їжі. Вона приємна на дотик, легко миється та надає виробу елітного вигляду. Крім того, це покриття має антибактеріальні властивості, які запобігають дії бактерій.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Стильна міцьh2pГартоване скло преміумкласу приблизно в чотири рази міцніше laquoзвичайногоraquo та створене з урахуванням вимог безпеки. Воно універсальне у використанні, стійке до подряпин і високих температур. Дверцята, цілком виготовлені зі скла преміумкласу, виглядають вишукано та лаконічно, додаючи стилю вашій кухні. Цей привабливий мінімалістичний дизайн чудово впишеться в будьяку кухню.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Індивідуальне приготуванняh2pЦі мікрохвильові печі дають змогу вибирати різну потужність і час, повністю контролюючи процес готування. Індивідуальне приготування страв допоможе вам досягти бажаного результату.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Функція розморожуванняh2pЩоб продукти після розморожування залишалися в ідеальному стані, важливо розморозити їх швидко й ефективно. Завдяки функції розморожування тепло досягає страв рівномірно й одночасно, без необхідності вручну знижувати потужність. Мікрохвильова піч розморожує продукти, використовуючи інтервали нагрівання при невисокій температурі.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Легке чищенняh2pЯкщо крім вас мікрохвильовою піччю користуються малі діти або літні люди, ви обовrsquoязково оціните простоту використання, безпеку та легкість очищення. Просто протріть прилад і насолоджуйтеся приготуванням їжі.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Автоматичні програми або індивідуальне приготуванняh2pВісім попередньо встановлених програм завжди допоможуть вам готувати найпоширеніші страви. Виберіть тип страви та введіть вагу інгредієнтів, і піч автоматично відрегулює потужність і тривалість готування. Ви можете налаштувати процес приготування інших страв за допомогою десяти рівнів потужності.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Функція ECOh2pУвімкнувши режим ECO, ви зменшите енергоспоживання приладу в режимі очікування. У режимі ECO, коли мікрохвильову піч не використовують, вимикається світлодіодний дисплей разом із годинником, а також функції панелі керування. Це мінімізує споживання енергії та робить мікрохвильову піч ще енергоефективнішою. Технологія, яка допомагає економити на рахунках і берегти планету.pdivdivdivdivdiv
Мікрохвильова піч HISENSE H23MOBSD2H4
В наявності
Артикул: 743835
5 499 грн
Характеристики
| Бренд | Hisense |
|---|---|
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 285 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування розігрів |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 369 мм |
| Глибина | 304 мм |
| Ширина | 400.7 мм |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
Новий відгук або коментар