|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
div classbootstrapstylediv classmarginbottom50div classtextcenterh2Інверторна технологіяh2pСучасна інверторна технологія мікрохвиль Hisense змінить спосіб приготування їжі. Спробуйте рівномірно приготовані, ароматні страви, заощадивши час, гроші та енергію. Час приготування скорочується, а страви смакують ще краще. Оновіть свою кухню інверторною технологією Hisense та отримайте ідеальне поєднання енергоефективності, точності роботи та смаку.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Автоматичні програми або індивідуальне приготуванняh2pДесять попередньо встановлених програм завжди допоможуть вам готувати найпоширеніші страви. Виберіть тип страви та введіть вагу інгредієнтів, і піч автоматично відрегулює потужність і тривалість готування. Ви можете налаштувати процес приготування інших страв за допомогою десяти рівнів потужності.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Режим ECOh2pУвімкнувши режим ECO, ви зменшите енергоспоживання приладу в режимі очікування. У режимі ECO, коли мікрохвильову піч не використовують, вимикається світлодіодний дисплей разом із годинником, а також функції панелі керування. Це мінімізує споживання енергії та робить мікрохвильову піч ще енергоефективнішою. Технологія, яка допомагає економити на рахунках і берегти планету.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Комбіновані режими з грилемh2pВи можете вибрати один із трьох варіантів приготування на грилі. Готуйте на грилі лише страви, для яких хочете отримати золотисту скоринку, або використовуйте одну з двох комбінацій гриля і мікрохвиль (більше мікрохвиль і менше гриля або менше мікрохвиль і більше гриля), які дають змогу набагато швидше підсмажити невеликий шматок мrsquoяса, спекти піцу тощо.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Функція розморожуванняh2pЩоб продукти після розморожування залишалися в ідеальному стані, важливо розморозити їх швидко й ефективно. Завдяки функції розморожування тепло досягає страв рівномірно й одночасно, без необхідності вручну знижувати потужність. Мікрохвильова піч розморожує продукти, використовуючи інтервали нагрівання при невисокій температурі.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Легке чищенняh2pЯкщо крім вас мікрохвильовою піччю користуються малі діти або літні люди, ви обовrsquoязково оціните простоту використання, безпеку та легкість очищення. Просто протріть прилад і насолоджуйтеся приготуванням їжі.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Затемнене скло преміумкласу. Стильно міцнішеh2pЗагартоване скло преміумкласу приблизно в 4 рази міцніше, ніж laquoзвичайнеraquo скло, і призначене для безпеки. Воно термостійке, стійке до подряпин і універсальне у використанні. Повністю скляні двері преміумкласу покращують стильний вигляд вашої кухні, створюючи відчуття акуратності та преміумкласу. Гладкий і мінімалістичний зовнішній вигляд чудово впишеться в кожну кухню.pdivdivdivdivdiv classmarginbottom50div classtextcenterh2Приховане скло з легким відкриттям. Просто стильний дизайнh2pПокращіть зовнішній вигляд вашої кухні за допомогою акуратного та елегантного дизайну преміумкласу. Він має повнорозмірну скляну передню частину, яка покриває всі двері. Завдяки гладкому та мінімалістичному зовнішньому вигляду він ідеально впишеться майже в будьякий сучасний інтерrsquoєр кухні. Зручне відкриття подбає про мяке відчуття досконалості.pdivdivdivdivdiv
Мікрохвильова піч HISENSE H25MOBS4HGI
В наявності
Артикул: 743836
6 799 грн
Характеристики
| Бренд | Hisense |
|---|---|
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 285 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | відстрочення старту |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 29.3 см |
| Глибина | 357.6 мм |
| Ширина | 48.5 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
Новий відгук або коментар