|
10 899 грн
|
|
10 899 грн
|
платежі
по 5 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 899 грн
|
|
10 899 грн
|
платежі
по 5 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Interline |
|---|---|
| Артикул | MWC 320 SSG BA |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | блокування від дітей |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Функції | Розморожування за часом або вагою, Автоматичне меню 10 попередньо встановлених програм, AquaClean, SmartControl |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Напруга | 220 - 240 В (10 А/ 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 38.6 см |
| Глибина | 31.7 см |
| Ширина | 59.4 см |
| Вага | 14.4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |