|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pМікрохвильова піч bINTERLINE MWG 725 ESA WA (MWG725ESAWA) b це потужна, стильна модель, яку можна використовувати не тільки для розігрівання готових страв і розморожування сировини, але і для приготування безлічі різноманітних делікатесів. Модна, красива СВЧпіч проста в управлінні і невимоглива в догляді. Це потрібний, компактний прилад в кожен будинок, який не займає багато місця, готувати в ній легше і швидше, ніж в традиційній духовій шафі, а приготовані продукти зберігають корисні речовини в максимальних кількостях.p
Мікрохвильова піч Interline MWG 725 ESA WA (MWG725ESAWA)
В наявності
Артикул: MWG725ESAWA
12 299 грн
Характеристики
| Бренд | Interline |
|---|---|
| Артикул | MWG725ESAWA |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 315 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 388 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Вага | 14.1 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар