|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pВбудована мікрохвильова піч bMWS 420 ESA BAb знадобиться кулінарові будьякого рівня й напряму. Обєм камери становить 20 л, завдяки чому мікрохвильова піч вирізняється компактними розмірами. Дає нагоду просто та швидко розігріти їжу.ppПростий, але водночас продуманий дизайн мікрохвильовки впишеться в будьяку кухню.p
Мікрохвильова піч Interline MWS 420 ESA BA
В наявності
Артикул: MWS 420 ESA BA
6 459 грн
Характеристики
| Бренд | Interline |
|---|---|
| Артикул | MWS 420 ESA BA |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 250 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 900 Вт |
| Особливості | відстрочення старту |
| Дисплей | Турборежим |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 387 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Вага | 15 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар