|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Мікрохвильовка bKAISER EM 2520b чудова модель, що ідеально впишеться в інтерєр будьякої кухні. Надійна, компактна та достатньо функціональна.
Мікрохвильова піч Kaiser EM 2520
В наявності
Артикул: EM 2520
24 299 грн
Характеристики
| Бренд | Kaiser |
|---|---|
| Артикул | EM 2520 |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 900 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 шт. |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Особливості | Годинники |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування розігрів |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 459 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Вага | 20 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар