|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | LG |
|---|---|
| Артикул | MH6595CIS |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 292 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Потужність гриля | 900 Вт |
| Особливості | Енергозберігаючий режим Eco On, Технологія Smart Inverter, Антибактеріальне покриття |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | Швидкий нагрів за 100 секунд |
| Функції | Таймер відстрочки старту, Годинники, кнопка більшеменше, розморожування з використанням інверторної технології x4, розмякшення та плавлення x4, обсм |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | інструкція, Вісь обертання, Мікрохвильова піч, Опора, що обертається, Гарантійний талон, скляний поворотний стіл |
| Висота | 272 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 476 мм |
| Вага | 10,3 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |