|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongЛегкоочищуване покриття EasyCleanstrongbr Спеціальне легкоочищуване покриття LG EasyClean стійке до механічних пошкоджень і вбирання жиру, завдяки чому частинки їжі не прилипають до стінок печі та легко очищаються. Компанія LG надає 10 років гарантії на покриття EasyClean.ppstrongТехнологія iWavestrongbr Завдяки технології iWave, мікрохвилі у печі поширюються рівномірно, забезпечуючи глибоке проникнення тепла як по центру, так і по краях страв. Особлива конструкція внутрішньої стінки допомагає хвилям поширюватися по всьому обєму камери, що забезпечує рівномірніше приготування.ppstrongАвтопрограми приготування laquoКухні світуraquostrongbr 32 унікальні програми, що дозволяють без зусиль приготувати страви за традиційними рецептами французької, італійської, східної та української кухні. Достатньо лише закласти необхідні продукти в камеру та вибрати відповідне меню, а піч сама встановить оптимальний режим приготування страви.ppstrongЕкономія електроенергії ECO ONstrongbr Після закінчення роботи натисніть спеціальну кнопку ECO ON, щоб перевести піч у режим енергозбереження. Ця функція дозволить вам контролювати рівень інтенсивності підсвічування дисплея і освітлення.nbspp
Мікрохвильова піч LG MS2042DB
В наявності
Артикул: MS2042DB
4 299 грн
Характеристики
| Бренд | LG |
|---|---|
| Артикул | MS2042DB |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Особливості | кнопка для відкривання дверцят |
| Дисплей | Є |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Функції | Авторозморожування 4, Швидкий старт, IWAVE, Швидка розморожування, Годинники, Eco On, Кухні світу 32 меню, кнопка більшеменше |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 230 В |
| Висота | 284 мм |
| Глибина | 312 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Вага | 9 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар