|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Мікрохвильова піч strongLiberton strongLMW2380М Whitebr ulliОбєм 23 лliliУправління механічнеliliПотужність 800 ВтliliДіаметр поворотної тарілки 27 смliliРівні потужності 5liliТаймер 35 хвилинliliВнутрішнє покриття емальliliОсобливості хромовані ручка та регуляториliul
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2380 М White
В наявності
Артикул: LMW-2380 М White
3 699 грн
Характеристики
| Бренд | Liberton |
|---|---|
| Артикул | LMW2380 М White |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 270 |
| Спосіб установки | Окремостоячий |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | Блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за вагою |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 293 мм |
| Глибина | 383 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар