|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbМікрохвильова піч PANASONIC NNCD565BZPEbbrМікрохвильові печі марки Panasonic на ринку кухонних приладів представлені вже давно. Мікрохвильова піч PANASONIC NNCD565BZPE відрізняється оригінальним дизайном, і зменшеними габаритами, які складають 31 52 39,5 см. Завдяки цьому цей прилад зручно розташувати в будьякому зручному місці. Чорний колір фасадного скла підходить в будьякому кухонному інтерєрі.brbrМікрохвильова піч марки Panasonic NNCD565BZPE має достатньою потужність, що дозволяє їй відмінно виконувати поставлені функції, також має 25 вбудованих програм. Дана модель виконана з механічним управлінням і бічними індикаторами (інтуїтивна панель TOUCH AND DIAL) за допомогою якої управління проводитися просто.ppbМікрохвильова піч PANASONIC NNCD565BZPE bзібрана за унікальною технологією FANONTOP завдяки, якій зменшено зовнішні габарити, а внутрішня частина незмінна і становить обсяг 27 літрів. Мікрохвильова піч PANASONIC NNCD565BZPE має додаткові функції, таких як розморожування, відстрочка старту. Що при експлуатації бувають затребуваними.brp
Мікрохвильова піч Panasonic NN-CD565BZPE
В наявності
Артикул: NN-CD565BZPE
15 999 грн
Характеристики
| Бренд | PANASONIC |
|---|---|
| Артикул | NNCD565BZPE |
| Об'єм камери | 27 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 340 |
| Спосіб установки | Окремостоячий |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування, Автовідключення. |
| Функції | Автоматичний розігрів, Швидка розморожування, Автоматичне меню 24 автоматичні програми |
| Додатково | Таймер |
| Комплектація | Решітка для гриля, Скляне блюдо, що обертається, Блюдо Pizza Pan, Емальоване деко |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вага | 15 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар