|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pЗа свою майже девяностолітню історію bяпонська компанія Panasonicbnbspвиробляла найрізноманітніші товари від прасок і розеток до військових судів і літаків. brАле дітище бізнесменалегенди Коносуке Мацусіта завоювало світ зовсім не зброєю, а абсолютно безпечною продукцією побутовою технікою і електронікою пилососами, CD і DVDплеєрами, телевізорами, телефонами і, звичайно ж, кондиціонерами. brbА допомогло компанії Panasonic невідступне слідування семи принципам служити суспільству, бути щирим і чесним, досягати спільної мети спільними зусиллями, прагнути до досконалості, бути ввічливим і скромним, жити у злагоді з законами природи, дякувати за благодіяння.bnbspbrbДосі робочий день на підприємствах Matsushita починається з повторення цих правил та хорового виконання корпоративного гімну.bnbspbrbrbМодель Panasonic NNSD38HSZPE bмає ємність 23 літра, а її внутрішня частина виконана з металу і покрита жаростійкою емаллю. brЗручна і практична техніка цілком може стати гідною заміною плиті і навіть духовці. brЗавдяки наявності кварцового гриля і 15 автоматичних програм вона стане відмінним пристроєм не тільки для функцій розігрівання готових страв або розморожування напівфабрикатів, але і допоможе швидко і просто приготувати безліч смачних і різноманітних страв російської кухні. brbrbФункціональністьbbrУправління в bмоделі Panasonic NNSD38HSZPE b сенсорне. brЗ 6ступінчастим регулюванням потужності ви легко настроїте потужність мікрохвильової печі під свої потреби. brbПристрій Panasonic NNSD38HSZPEb оснащений кварцовим грилем, потужністю 1000 Вт, так що приготування їжі буде швидше і легше, а спечена страва буде мати апетитний вигляд і смак. brЗавдяки функції відтавання bпіч Panasonic NNSD38HSZPEb ідеально підходить для розморожування заморожених напівфабрикатів, мяса або риби.brp
Мікрохвильова піч Panasonic NN-SD38HSZPE
В наявності
Артикул: NN-SD38HSZPE
8 299 грн
Характеристики
| Бренд | PANASONIC |
|---|---|
| Артикул | NNSD38HSZPE |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр піддону | 285 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | внутрішнє покриття з жароміцної емалі |
| Дисплей | Так покроковий |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Функції | розморожування 60 Вт |
| Додатково | Таймер |
| Комплектація | Книга рецептів російською мовою |
| Висота | 27.9 см |
| Глибина | 39.5 см |
| Ширина | 48.8 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар