|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbКлючові особливості моделі NNST34HWZPEbbrpulliПотужність НВЧвипромінювання 800 ВтliliПродумане сенсорне керування не викличе незручностей, адже його добре доповнює дисплей, за допомогою якого Ви зможете контролювати перебіг процесу та задати необхідний час для таймераliliЗахист від дітей, передбачений у конструкції печі, врятує її від пустощів дітей, які можуть призвести до ламанняliul
Мікрохвильова піч Panasonic NN-ST34HWZPE
В наявності
Артикул: NN-ST34HWZPE
4 999 грн
Характеристики
| Бренд | PANASONIC |
|---|---|
| Артикул | NNST34HWZPE |
| Об'єм камери | 25 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 288 |
| Спосіб установки | Окремостоячий |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Функції та спеціальні програми | турборозморожування |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 287 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Вага | 12.7 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар