|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | MS20A3010ALUA |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 255 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 700 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозігрів |
| Функції | Автоготування, Авторозморожування, Швидкий старт, Внутрішнє освітлення |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 25.9 см |
| Глибина | 33.8 см |
| Ширина | 44 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |