|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
h3 stylefontfamily arial, sansserif textalign centernbspІнтуїтивне управлінняh3p stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12px textalign centerstrongПодвійний перемикачstrongpp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxКеруйте приготуванням їжі швидше та простіше. Два поворотні перемикачі дозволяють встановлювати час, вагу або потужність. Ви можете готувати страви найточніше, а простий, елегантний дизайн надає мікрохвильовій печі чистого та стильного вигляду.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12px textalign centerph3 stylefontfamily arial, sansserif textalign centerРівномірне приготуванняh3p stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12px textalign centerstrongСистема потрійного розподілу хвильstrongpp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxПереконайтеся в тому, що всі страви приготовані добре. Унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль рівномірно прогріває робочу камеру, проникаючи в страву з усіх боків. Завдяки цьому страви приготовано рівномірно.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12px textalign centerph3 stylefontfamily arial, sansserif textalign centerБІОкерамічне покриття 10 років гарантіїh3p stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12px textalign centerstrongДовговічне та легке в доглядіstrongpp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxМіцне біокерамічне покриття легко очищається і не дряпається. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Крім того покриття має антибактеріальні властивості, не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і служить довго.ppnbspp
Мікрохвильова піч SAMSUNG MS23K3614AW/UA
В наявності
Артикул: MS23K3614AW/UA
5 699 грн
Характеристики
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | MS23K3614AWUA |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр піддону | 288 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | авторозігрів |
| Додатково | Таймер |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Вага | 12 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар