|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
divdivdivbВишукана простотаbpМікрохвильова піч Samsung MG23T5018A має лаконічний класичний дизайн дверцята з великим оглядовим вікном відкриваються за допомогою витонченої ручки, бічну панель зайняли сенсорні елементи управління і великий цифровий дисплей. Піч по праву займе одне з центральних місць на кухні і легко впишеться в будьякий інтерєр.pdivdivdivdivbПравильне розморожуванняbpПід час розморожування відбувається поступовий і мякий прогрів продуктів, поміщених в камеру, по закінченню процесу вони зберігають поживні властивості, свіжий смак і структуру і повністю готові до подальшого використання. В память мікрохвильовки внесені 5 найбільш поширених продуктів, для кожного з яких Samsung MG23T5018A застосовує оптимальну програму для розморожування.pdivdivdivdivbПанель управління Glass TouchbpНа абсолютно гладкій скляній панелі Glass Touch розташовані кнопки зі зрозумілими позначеннями. Натисканням на потрібну кнопку ви зможете встановити режим приготування вручну або вибрати рецепт з Автоменю. Панель зі скла ідеально поєднується зі скляними дверцятами, це надає мікрохвильовці стильний елегантний вигляд.pdivdivdivdivdivdivdivdivdivdivbІдеальна чистота камериbpВсередині камера Samsung MG23T5018A покрита антибактеріальним шаром з біокераміки, який перешкоджає поширенню бактерій на 99.9 , а також спрощує процес очищення. Покриття не вбирає жир і кіптяву, тому після приготування просто протріть камеру мякою серветкою, щоб привести її в порядок. Біокераміка більш стійка до подряпин і сколів, ніж більшість покриттів, вона має низьку теплопровідність, завдяки чому скорочується час приготування страв.pdivdivdivdivbСистема Triple Distribution SystembpІнноваційна система потрійного розподілу мікрохвиль усередині камери сприяє швидкому і якісному прогріванню продуктів по всьому обєму для забезпечення чудового результату роботи, будь то розігрів обіду з холодильника, розморожування напівфабрикатів або приготування страви.pdivdivdivdivbАвтоменюbpМікрохвильова піч Samsung MG23T5018A допоможе готувати неймовірно смачно і різноманітно. Готуйте овочі, каші, запіканки, рибу і мясні страви і будьте впевнені, що будьяка страва буде повністю відповідати найвищим вимогам. Щоб отримати готову страву, потрібно лише вибрати її з доступних рецептів в Автоменю і натиснути на відповідну кнопку на панелі управління.pdivdivdivdivdivdivdivdivdivdivbЕко режимbpУ режимі Еко мікрохвильова піч Samsung MG23T5018A скорочує споживання енергії до мінімуму і витрачає на 40 менше ресурсу в порівнянні з аналогічними моделями. Енергозберігаючі технології від Samsung допоможуть вам економити на рахунках.pdivdivdiv
Мікрохвильова піч Samsung MS23T5018AK/UA
В наявності
Артикул: MS23T5018AK/UA
7 299 грн
Характеристики
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Артикул | MS23T5018AKUA |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | Звичайна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 288 |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Особливості | відстрочення старту |
| Дисплей | Турборежим |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування розігрів |
| Додатково | Підсвічування камери |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 363 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Вага | 12 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар