|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Whirlpool |
|---|---|
| Артикул | AMW6440FB |
| Об'єм камери | 31 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 320 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 1000 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Особливості | турбо розморозка |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування розігрів |
| Функції | Автоготування, Авторозморожування, Швидкий старт, Внутрішнє освітлення |
| Додатково | захист від дітей (блокування приладу) |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 38.5 см |
| Глибина | 46.8 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Вага | 27 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 38 х 55,6 х 55 |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |