|
8 299 грн
|
|
8 299 грн
|
платежі
по 4 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 299 грн
|
|
8 299 грн
|
платежі
по 4 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Whirlpool |
|---|---|
| Артикул | WMF200G |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип | З грилем |
| Тип керування | Сенсорне |
| Діаметр піддону | 245 |
| Спосіб установки | Вбудована |
| Потужність НВЧ | 800 |
| Поворотній стіл | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Кнопкою |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Функції та спеціальні програми | розморожування розігрів |
| Функції | Автоматичний розігрів, Авторозморожування |
| Додатково | Таймер |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Комплектація | Багатофункціональна решітка, Скляне блюдо, що обертається, інструкція, Мікрохвильова піч, Кільце, Гарантійний талон |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 349 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Вага | 14 кг |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 37.838 х 5656.8 х 36 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |