|
12 315 грн
|
|
12 315 грн
|
платежі
по 6 158 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 315 грн
|
|
12 315 грн
|
платежі
по 6 158 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Doogee |
|---|---|
| Тип | Захищені телефони |
| Колір | Синій |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1612 х 720 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 90 |
| Модель процесора | Unisoc T606 |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Основна камера | 50 8 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 3G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM MaliG57 MP2 |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Запис відео основної камери | Full HD 1920х1080 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 10400 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Матеріал корпусу | Гума |
| Навігаційна система | Beidou, Galileo, GPS, AGPS, ГЛОНАСС |
| Оснащення | пиловологозахист |
| Вага | 343 г |
| Розміри (мм) | 174 x 81,2 x 22 мм |
| Країна виробництва | Китай |