|
10 259 грн
|
|
10 259 грн
|
платежі
по 5 130 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 259 грн
|
|
10 259 грн
|
платежі
по 5 130 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Doogee |
|---|---|
| Тип | Захищені телефони |
| Колір | Червоний |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 х 2408 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Модель процесора | MediaTek Helio P99 |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Основна камера | 50 12 8 Мп |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 3G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM Mali |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Діафрагма фронтальної камери | F/2.0 |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.65 |
| Запис відео основної камери | WQHD (2560х1440) |
| Запис відео фронтальної камери | HD (1280х960) |
| Вбудована пам'ять | 512 GB |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 10800 |
| Слот для карти пам'яті | microSD, до 2 Тb |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Матеріал корпусу | Гума |
| Навігаційна система | Beidou, Galileo, GPS, AGPS, ГЛОНАСС |
| Оснащення | пиловологозахист |
| Вага | 374 г |
| Розміри (мм) | 178.5 х 83.1 х х 17.9 мм |
| Виробник | Doogee |
| Країна виробництва | Китай |