|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Motorola |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Тип екрану | POLED |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 2712 x 1220 |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Основна камера | 50 50 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM esim |
| Розмір SIM-карти | miniSIM |
| Відеоядро | Adreno 722 |
| Частота процесора | 2.8 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Запис відео основної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 512 GB |
| NFC | Є |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | GALILEO SMART BK GLASS A830 |
| Оснащення | швидке заряджання |
| Вага | 159 г |
| Розміри (мм) | 74 х 5.99 х 159 мм |
| Країна виробництва | Китай |