|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
h3Nomi i220 практичний і надійний вибірnbsph3pПредставлена модель телефону від виробника Nomi це кращий варіант для тих людей, які бажають абстрагуватися від надмірної технологічності. Доступна ціна, простота управління, якість роботи і надійність пристрою Nomi i220 порадують кожного, хто звик використовувати телефон за прямим призначенням.nbspph3Хороший дизайнnbsph3pКорпус телефону виконаний в чорному кольорі з високоякісно пластика. Завдяки матеріалу він не піддається механічних пошкоджень, що дозволяє тримати пристрій в одній кишені з ключами або іншими предметами. На передній панелі присутній дисплей і кнопки управління, за допомогою яких можна викликати меню, вибрати потрібну функцію, набрати номер, зробити виклик іншого абонента і тд.nbspph3Якісний звязокnbsph3pНезважаючи на простоту пристрою, в ньому є всі необхідні системи та технології для основних зєднань, а саме GSM. Присутній слот на дві сімкарти формату MicroSIM та SIM. Також передбачено наявність Bluetooth версії 2.1 і FMтюнера для прослуховування радіо через підключення Аудіо 3,5.nbspph3Оптимальні характеристикиnbsph3pДіагональ екрану телефону Nomi i220 становить 2,2 дюйма чого достатньо для використання всіх функцій і можливостей пристрою. Камера дозволяє проводити фото і відеозйомку з якістю 0,08 Мп. Зберігати свої файли можна завдяки оперативній і вбудованої памяті по 32 Мб. За швидкодію апарату відповідає 1ядерний процесор MediaTek MT6261D.nbspph3Додаткові переваги моделіnbsph3pАкумулятор пристрою з ємністю в 1900 мАг дозволяє йому працювати протягом тривалого часу, що забезпечує постійну можливість стільникового звязку для користувача при оптимальній роботі мережі.br br p
Мобільний телефон Nomi i220 Black
В наявності
Артикул: i220 Black
1 299 грн
Характеристики
| Бренд | Nomi |
|---|---|
| Тип | Мобільні телефони |
| Колір | Чорний |
| Тип екрану | TFT |
| Кількість ядер | 1 |
| Роздільна здатність екрану | 144x176 |
| Фронтальна камера | Відсутня |
| Основна камера | 0.08 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 32 Gb |
| Операційна система | no OS |
| Функції камери | Спалах постійної дії |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | microSIM |
| Частота процесора | 533 MHz |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Вбудована пам'ять | 32 Gb |
| NFC | Відсутній |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | audio 3.5 мм |
| Вбудовані датчики | Компас |
| Оснащення | ліхтарик |
| Вага | 90 грам |
| Розміри (мм) | 124.5 x 59 x 14.2 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар