|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | OPPO |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 2372x1080 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Основна камера | 50 + 8 + 2 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nano-SIM |
| Відеоядро | Adreno 710 |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 6000 |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | USB Type-C |
| Стабілізація | Оптичний |
| Особливості | IP69 certified |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | GPS |
| Оснащення | пило/вологозахист |
| Вага | 180 г |
| Розміри (мм) | 158.1 х 75 х 7.7 мм |
| Країна виробництва | Китай |