|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbЗавжди онлайн. Двосторонній супутниковий обмін повідомленнями.brbЗнаходитесь у мертвій зоні стільникового звязку та WiFi Armor 23 Ultra має інтегровану двосторонню супутникову передачу повідомлень, на яку ви можете покластися незалежно від того, наскільки далеко вас заведе ваша пригода.brОфшорні операції, аварійнорятувальні роботи, військовий звязок, дикі пригоди ...brbrbДодаток Bullitt Satellite Messenger.brbArmor 23 Ultra дозволяє працювати з інноваційним супутниковим месенджером Bullitt. Перше в світі інтегроване рішення для смартфонів, що забезпечує двосторонній супутниковий обмін повідомленнями. Звязуючись через стаціонарні GEO супутники, Armor 23 Ultra може автоматично переключатися на супутниковий обмін повідомленнями, коли немає покриття стільникового звязку чи WiFi. Armor 23 Ultra Розумний, безпечний і надійний, що дозволяє залишатися на звязку з родиною та друзями, коли вам це потрібно. Супутникова служба Bullitt охоплює 47 країн і продовжуватиме розширюватись у 2024 році.brУВАГА У звязку з військовою агресією та розвязаною росією повномасштабною війною, компанія не гарантує покриття супутникового звязку.brbrbДодатковий режим очікування. Окрема кнопка супутниковий сигнал SoS.brbПід час використання Armor 23 Ultra функцію супутника можна налаштувати для вибраних режимів очікування, якщо ви не хочете її, ви можете навіть вимкнути її. Окрім надсилання та отримання текстових повідомлень, обміну інформацією про місцезнаходження, доступна супутникова послуга SOS. У разі критичних станів, що загрожують життю, SOSкнопка дозволяє швидко звязатися з спеціалізованим цілодобовим міжнародним центром реагування для екстреної допомоги.brbrbСупутникові тарифні плани.brbДля користування супутниковим сервісом необхідно мати активну підписку. Після успішної підписки на супутниковий звязок ви зможете надсилати й отримувати текстові повідомлення, інформацію про місцезнаходження через супутник, коли традиційний стільниковий звязок і WiFi недоступні. Послуга SOS включена в тариф.brbrb1)SOS ПідтримкаbrbЦілодобовий доступ до міжнародного центру порятунку FocusPoint. FocusPoint передаватиме екстрені сповіщення місцевим екстреним службам. Підтримка SOS надається понад 200 мовами.brbrb2)НеобхіднийbrbДо 30 повідомлень на місяць. 12 місяців необмеженої SOS Підтримки включено.(контракт на 12 місяців)brbrb3)ПреміумbrbДо 300 повідомлень на місяць. 12 місяців необмеженої SOS Підтримки включено.(контракт на 12 місяців)brbrb4)ЩоденнийbrbДо 80 повідомлень на місяць. 12 місяців необмеженої SOS Підтримки включено.(контракт на 12 місяців)brbrb5)СвободаbrbДо 250 повідомлень на рік. 12 місяців необмеженої SOS Підтримки включено.(без контракту)brbrppbСупутникова служба на основі Bullitt вимагає додаткової підписки.brbПерегляньте супутникові плани на bullitt.complans або підпишіться через програму Bullitt Satellite Messenger. SOS Підтримка, включена у плани підписки, не може бути підключена окремо.brbrbТонкий в дизайні та Міцний від природи.brbБізнес дизайн який не боїться зустрітися з пригодами. Розроблений у бізнесстилі, тонкий і легкий у долоні, при цьому має високу міцність та передові стандарти захисту Витончені круглі модулі камери та корпус доповнюють один одного, випромінюючи модну естетику та смак.brbrbElite Black.brbЧорний колір часто асоціюється з елегантністю, офіційністю та позачасовою естетикою. Кевлар відомий своєю міцністю та довговічністю. Класичний чорний відтінок з додаванням кевларової текстури розкриває елітний темперамент.brbrbUmbra Orange. Exclusive Edition.brbСимвол досягненнь. Кольоровий дует який надихає, коли Земля і Місяць знаходяться на одній лінії з Сонцем. Коли темний центр затемнення, або тінь, зменшується, це означає поступове подолання перешкод і появу нових можливостей. Помаранчевий символізує ентузіазм, креативність і зміни. Зіткнення кольорів Umbra Orange є відображенням шляху до подолання викликів і досягнення успіху.brbrbIP68IP69K, Сертифіковано MILSTD810H.brbArmor 23 Ultra тонкий але міцний. Завдяки рейтингу IP68IP69K і сертифікації MILSTD810H, смартфон має максимально міцну конструкцію, яка захищає від води, пилу, екстремальних умов і випадкових падінь з висоти до 1,8 метра.brbrbCorning Gorilla Glass VictusbrbЕкран Victus виводить довговічність на новий рівень. Надійна стійкість до пошкоджень або поломок від подряпин, падінь і ударів.brУ 4 рази вищий поріг подряпин До 2м стійкість до падінняbrbrb6,78дюймовий дисплей FHD 120 Гц.brbВеликий 6,78дюймовий екран забезпечує більше захоплюючих вражень, коли ви граєте в ігри або дивитесь відео. Роздільна здатність 2460 x 1080 FHD підвищує різкість зображення до кристально чистих деталей із більш яскравими кольорами. Завдяки високій частоті оновлення 120 Гц ви будете перебувати у плавній та фантастичній візуальній подорожі.brbrbВражаюча система Чотирьох камер, готовність для всіх сценаріїв.brbБезпрецедентна конфігурація чотирьох камер переносить вашу фотографію в царство неперевершеної креативності та точності. Завдяки поєднанню обєктивів, які охоплюють увесь спектр творчості, ви можете ловити моменти з приголомшливою чіткістю та художнім чуттям.brbrb50MP ширококутна камера. Ультравеликий обєктив 11,31.brbОсновна камера з високою роздільною здатністю 50 МП від Samsung ISOCELL GN1 із надвеликим датчиком, розміром 11,31 дюйма з діафрагмою f1,65 забезпечує більше світла для отримання неймовірно яскравих і чітких зображень.brbrbТелеобєктив із 3,2кратним оптичним збільшенням.brbБлизько, далеко, де б ти не був. Збільшуйте віддалені сцени та обєкти за допомогою 3,2кратної оптичної лінзи з еквівалентною фокусною відстанню до 76 мм. Основна камера працюватиме разом із телеобєктивом через технологію SAT для неперевершеної якості зображення порівняно зі знімками, зробленими за допомогою окремого традиційного телеобєктива. Крім того, технологія ZOOM EIS, уперше використана тут, запобігає тремтінню під час ультрателефото зйомки, забезпечуючи миттєве та стабільне захоплення зображення.brbrbНадширококутна камера 50 МП.brbРозширюйте свої горизонти. У обмеженому просторі надширококутний обєктив із роздільною здатністю 50 МП і кутом огляду до 117,3 створить захоплюючі пейзажі та охопить грандіозні будівлі.brbrb64MP камера нічного бачення. NightElf Ultra 3.0.brbСенсор OMNIVISION OV64B на 64 МП переосмислює зйомку в темряві. Оновлений алгоритм Ulefone NightElf Ultra 3.0 з меншими перешкодами перетворює темряву на чіткі деталізовані зображення.brbrbЗначно випереджає інші флагмани. Ультра Селфікамера 50 МП.brbЗавдяки приголомшливій камері на 50 МП на передній панелі, обєктиву 5P і кутом огляду 80,4, автопортрети стали шедеврами. А ваші пейзажі сяють яскравістю завдяки надширокій діафрагмі f2,25, яка пропускає більше світла.brbrbДо 24 ГБ ОЗП 512 ГБ Сховище.brbПопрощайтеся із зависанням програм завдяки 12 ГБ фізичної оперативної памяті та можливістю підкачки ще 12 ГБ. Відкриті додатки, ігри, соціальні мережі тощо, більше не викликають турбот. Надвелика внутрішня память обємом 512 ГБ і TBрозширення забезпечують масове сховище, навіть випереджаючи криву розвитку майбутніх 5 років. Швидкість покращено завдяки новому типу памті UFS3.1, забезпечуючи в 4 рази вищу швидкість читання, а швидкість запису у 5 разів вищу, порівняно з UFS2.1.brbrbБатарея 5280 мАг. Технологія нового покоління.brbArmor 23 Ultra оснащено новою батареєю, яка може похвалитися великою ємністю, витримуючи до 800 життєвих циклів, акумулятор має довший термін служби, безпечніший і ефективніший. Розширений алгоритм керування живленням включено для інтелектуального заряджання, точного розподілу енергії та відображення потужності, оптимізуючи і контролюючи продуктивність.brbrbНадшвидка зарядка 120 Вт.brbЛише 5 хвилин заряджання забезпечують дивовижне збільшення заряду акумулятора на 30. Дивіться, як пристрій заряджається з блискавичною швидкістю всього за 10 хвилин, досягаючи 60 рівня заряду батареї. Залишайтеся завжди на звязку, де б ви не були. Зарядний пристрій підтримує протокол PD (PPS), має кабель Type CC і може швидко заряджати сторонні смартфони.brbrbБездротова зарядка 50 Вт.brbПровідна в галузі максимальна вихідна бездротова потужність 50 Вт, киньте телефон на зарядний пристрій, і він відновиться за мить. Відчуйте легке миттєве живлення вдома чи в офісі без клопоту про шнури.brbrbПодвійний 5G, SAampNSA. Високошвидкісна мережа.brbЗавдяки підтримці мереж 5G SA і NSA, ретранслятори підключення наступного покоління, приносять супер швидкий і надійний онлайндосвід. Armor 23 Ultra залишайтеся завжди онлайн, в будьякому куточку земної кулі.p
Мобільний телефон Ulefone Armor 23 Ultra 12/512Gb Elite Black (6937748735953)
В наявності
Артикул: 6937748735953
17 999 грн
Характеристики
| Бренд | Ulefone |
|---|---|
| Тип | Захищені телефони |
| Колір | Чорний |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2460 |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Основна камера | 64 50 50 8 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android TV |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM Mali |
| Частота процесора | 2.6 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 4 |
| Запис відео основної камери | 2K UHD (2048x1152) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD (1920х1080) |
| Вбудована пам'ять | 512 GB |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Є |
| Особливості | Reverse wireless charging |
| Вбудовані датчики | Компас |
| Безпека телефону | FaceUnlock |
| Навігаційна система | GPS |
| Оснащення | Гіроскоп |
| Вага | 332 г |
| Розміри (мм) | 177.4 x 81.5 x 12.8 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар