|
8 799 грн
|
|
8 799 грн
|
платежі
по 4 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 799 грн
|
|
8 799 грн
|
платежі
по 4 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ulefone |
|---|---|
| Тип | Захищені телефони |
| Колір | Помаранчевий |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1612 х 720 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 90 |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Основна камера | 48 20 2 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 2G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM MaliG52 MP2 |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Запис відео основної камери | 2K UHD 2048x1152 |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| NFC | Відсутній |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | audio 3.5 мм |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | IP68 certified |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | Beidou, Galileo, GPS, AGPS, ГЛОНАСС |
| Оснащення | пиловологозахист |
| Вага | 305 г |
| Розміри (мм) | 173.78 х 82 х 13.65 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |