|
28 559 грн
|
|
28 559 грн
|
платежі
по 14 280 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
28 559 грн
|
|
28 559 грн
|
платежі
по 14 280 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Acer |
|---|---|
| Тип матриці | QNED |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Максимальна частота розгортки екрана | 180 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3440 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | KVM switch, RJ45 Ethernet LAN, USBC Dock, Вбудована вебкамера, PowerSensor |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 40001 |
| Час відгуку | 1 ms(GTG) 1ms(VRB) |
| Співвідношення сторін | 219 |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Особливості | USBконцентратор, Low Dimming, Безрамковий екран, VisionCare 2.0, 99 sRGB, TUV Eyesafe Certificate 2.0, 6bitFRC, Color Accuracy Low Delta E1 |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 81 х 58 х 35 см |
| Вага | 8.08 кг |
| Країна виробництва | Китай |