|
4 885 грн
|
|
4 885 грн
|
платежі
по 2 443 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 885 грн
|
|
4 885 грн
|
платежі
по 2 443 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AOC |
|---|---|
| Тип матриці | Fast IPS |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | FlickerFree |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 0.5мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х 3.5мм MiniJack |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Червоний |
| Розмір з підставкою | 540 х 434.5 х 177.39 мм |
| Країна виробництва | Китай |