|
33 392 грн
|
|
33 392 грн
|
платежі
по 16 696 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
33 392 грн
|
|
33 392 грн
|
платежі
по 16 696 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AOC |
|---|---|
| Тип матриці | QDOLED |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | 99.3 DCIP3 |
| Кут огляду | 178178 |
| Час відгуку | 0.03мс |
| Співвідношення сторін | 219 |
| Вбудовані динаміки | 2 x 8 Вт |
| Особливості | USBконцентратор, Low Dimming, Безрамковий екран, VisionCare 2.0, 99 sRGB, TUV Eyesafe Certificate 2.0, 6bitFRC, Color Accuracy Low Delta E1 |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 811.7 х 421.5 х 294.3 мм |
| Країна виробництва | Китай |