|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pb180 Гц Частота оновленняbppВідчуйте видатну візуальну плавність і динаміку з частотою оновлення 180 Гц. Забудьте про розмитість і розриви кожен момент буде ідеально чітким, дозволяючи миттєво реагувати на події в грі. Стань переможцем в нашому швидкому світіppbAMD FreeSyncbppТехнологія AMD FreeSync ефективно усуває будьякі розриви та артефакти зображення, забезпечуючи плавність і чіткість перегляду.ppbFlickerFreebppМонітор Phantom Gaming оснащений технологією усунення мерехтіння FlickerFree, яка усуває мерехтіння, знижує навантаження на очі та забезпечує комфортний перегляд зображення.ppb27дюймовий QHD IPSдисплейbppПориньте у всесвіт сучасних ігор з роздільною здатністю QHD. Увійдіть у детально промальовані світи і насолоджуйтесь чітким зображенням, яке покращить враження від гри З матрицею IPS кожен піксель оживає, і ви повністю занурюєтеся в шикарне зображення.ppbVesa DisplayHDR 400bppМонітор Phantom Gaming відповідає стандарту Vesa DisplayHDR 400. Зображення виглядає яскравим і насиченим, з поліпшеною деталізацією і передачею кольорів.ppbLow Blue LightbppМонітор Phantom Gaming з технологією Low Blue Light від ASRock вміє послаблювати синє світло, яке створює шкідливе навантаження на очі. Рівень придушення синього світла встановлюється за шкалою від 1 до 10.ppDisplay Port підтримує частоту оновлення 180 Герців. Два порти HDMI призначені для підєднання додаткових моніторів і ігрових консолей. Крім того, вбудовані динаміки і розєм 3.5 мм для навушників дозволяють з комфортом виводити звук.ppbЕргономічний дизайнbppМонітор Phantom Gaming має стійку ергономічної конструкції з регулюванням повороту, нахилу і висоти для налаштування оптимального положення екрану.p
Монітор ASRock PG27FFT1A
Немає в наявності
Артикул: PG27FFT1A
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Бренд | ASRock |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 613 x 435 x 193 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар