|
40 843 грн
|
|
40 843 грн
|
платежі
по 20 422 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
40 843 грн
|
|
40 843 грн
|
платежі
по 20 422 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | QuickFit Plus |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 2мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 219 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 4 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 817.6 x (453.9568.9) x 245 мм |
| Країна виробництва | Китай |