|
16 405 грн
|
|
16 405 грн
|
платежі
по 8 203 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 405 грн
|
|
16 405 грн
|
платежі
по 8 203 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Діагональ екрану | 141 |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Максимальна частота розгортки екрана | 100 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3440 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | Shadow Boost |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 30001 |
| Час відгуку | 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 219 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | гніздо для штатива 14 |
| Роз'єми | 3 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 807.8 х (540.6410.6) х 248.5 мм |
| Вага | 8.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |