|
7 809 грн
|
|
7 809 грн
|
платежі
по 3 905 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 809 грн
|
|
7 809 грн
|
платежі
по 3 905 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Brightness Intelligence Plus |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 2мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2.5 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 614 x 539.6 x 216.7 мм |
| Країна виробництва | Китай |