|
29 848 грн
|
|
29 848 грн
|
платежі
по 14 924 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 848 грн
|
|
29 848 грн
|
платежі
по 14 924 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт, 1 х 5 Вт |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір з підставкою | 609 x (422.7522.7) x 252.3 мм |
| Вага | 9 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |