|
23 064 грн
|
|
23 064 грн
|
платежі
по 11 532 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
23 064 грн
|
|
23 064 грн
|
платежі
по 11 532 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 60 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип підсвічування | Є |
| Технології поліпшення зображення | Delta E(avg) 3 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 12001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2.5 Вт |
| Особливості | вбудований перемикач KVM |
| Роз'єми | 3 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 613.8 х (450.9560.9) х 238.3 мм |
| Вага | 8.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |