|
58 235 грн
|
|
58 235 грн
|
платежі
по 29 118 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
58 235 грн
|
|
58 235 грн
|
платежі
по 29 118 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Delta E(avg) 3 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 20001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 3 Вт |
| Особливості | вбудований перемикач KVM |
| Роз'єми | 3 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір з підставкою | 614 x (427.6577.6) x 242 мм |
| Країна виробництва | Китай |