|
83 589 грн
|
|
83 589 грн
|
платежі
по 41 795 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
83 589 грн
|
|
83 589 грн
|
платежі
по 41 795 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 60 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип підсвічування | Є |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 747.2 x 652.25 x 223.61 мм |
| Вага | 11.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |