|
14 655 грн
|
|
14 655 грн
|
платежі
по 7 328 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 655 грн
|
|
14 655 грн
|
платежі
по 7 328 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Діагональ екрану | 88 |
| Тип матриці | TN |
| Максимальна частота розгортки екрана | 240 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | Є |
| Технології поліпшення зображення | CrossHair |
| Кут огляду | 170170 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 570 x 515 x 226 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |