|
38 459 грн
|
|
38 459 грн
|
платежі
по 19 230 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
38 459 грн
|
|
38 459 грн
|
платежі
по 19 230 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Dell |
|---|---|
| Тип матриці | QDOLED |
| Технології поліпшення зображення | FlickerFree |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 1 500 0001 |
| Час відгуку | 0.03мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 5 x 3 Вт |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 718.8 x 614 x 223.7 мм |
| Країна виробництва | Китай |