|
55 969 грн
|
|
55 969 грн
|
платежі
по 27 985 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
55 969 грн
|
|
55 969 грн
|
платежі
по 27 985 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Dell |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | srgb 100 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 20001 |
| Час відгуку | 5мс |
| Співвідношення сторін | 2410 |
| Вбудовані динаміки | 2 x 9 Вт |
| Роз'єми | 3 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 894.3 х 443.8 х 251 мм |
| Країна виробництва | Китай |