|
2 766 грн
|
|
2 766 грн
|
платежі
по 1 383 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 766 грн
|
|
2 766 грн
|
платежі
по 1 383 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | EvroMedia |
|---|---|
| Діагональ екрану | 228 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 75 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | Less Blue Light |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Роз'єми | 1 х 3.5мм MiniJack |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 490.89 x 294.29 x 41.55 мм |
| Вага | 3.16 кг |
| Країна виробництва | Китай |